Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

Dnia 1. września odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023. Inauguracja zaczęła się przemową Pani Dyrektor oraz powitaniem nowych uczniów naszej szkoły. Pierwszoklasiści przystąpili do ślubowania, tym samym stając się częścią naszej szkolnej społeczności. Nie zabrakło chwil wzruszeń i radości. Nieskromnie możemy także pochwalić się pierwszymi urodzinami naszej placówki. Z tej okazji na dzieci, rodziców oraz grono pedagogiczne czekał słodki poczęstunek. Życzymy wszystkim owocnej pracy w nowym roku szkolnym oraz ogromu sukcesów! 🙂